اشتراک مک آفی (McAfee)

دسته بندی:
برچسب: , , ,

831 بازدید

معتبرترین فروشگاه

در این فروشگاه با خیال راحت خرید کنید تمامی محصولات دارای پشتیبانی و ضمانت هستند. شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را با خرید بسیار آسان تهیه کنید و از محصولی که خریداری کردید کمال استفاده ببرید.

بالاترین کیفیت محصولات

بالاترین امنیت خرید

خرید و دریافت آنی

پشتیبانی بسیار سریع

اشتراک مک آفی (McAfee)

  • اکانت و لایسنس این محصول به صورت اورجینال میباشد
  • دارای ضمانت
خرید و دریافت

تحویل : به صورت آنی

پشتیبانی : دارد

ضمانت : دارد

کیفیت : پریمیوم

مک‌آفی(McAfee) چیست ؟

مک‌آفی(McAfee) یک شرکت در زمینه امنیت کامپیوتر است که مقرش در کالیفرنیا است. این شرکت در سال ۱۹۸۷ توسط جان مک‌آفی به وجود آمد. در سال ۲۰۰۶ قراردادی با شرکت مایکروسافت بسته شد که به موجب آن شرکت مک‌آفی(McAfee ) به کاربرانی که در سایت MSN پولی کاربر شده‌اند امکانات آنتی ویروس بدهد. مک‌آفی(McAfee ) جزء شرکت های با سابقه و قدیمی می باشد و که در زمینه نرم افزارهای امنیتی و امنیت سایت ها فعالیت چشم گیری دارد و این نرم افزار ها بر اساس رتبه بندی AV-TEST جزء ۱۰ نرم افزار برتر در این زمینه می باشد و premiumshp نیز این نرم افزار ها را برای شما با ارزانترین قیمت و بهترین کفیت مهیا کرده است.
McAfee یکی از پیشگامان ارائه دهنده نرم افزارهای ضد ویروس در بازار با ۳۰ سال تجربه در هنگام محافظت از دستگاه ها است. علاوه بر قابلیت ضدویروس آن، McAfeeهمچنین مجموعه ای از اسکن ها، تنظیمات سیستم،رمزگذاری و یک فایروال را برای اطمینان از اینکه دستگاه شما در بهترین حالت و عاری از ویروس یا تهدید است ارائه می دهد. McAfee