اشتراک مایکروسافت 365 فمیلی (Microsoft 365 Family)

دسته بندی:
برچسب: , , , , , , , ,

967 بازدید

معتبرترین فروشگاه

در این فروشگاه با خیال راحت خرید کنید تمامی محصولات دارای پشتیبانی و ضمانت هستند. شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را با خرید بسیار آسان تهیه کنید و از محصولی که خریداری کردید کمال استفاده ببرید.

بالاترین کیفیت محصولات

بالاترین امنیت خرید

خرید و دریافت آنی

پشتیبانی بسیار سریع

اشتراک فمیلی مایکروسافت 365 (Microsoft 365 Family)

  • اکانت این سرویس قانونی میباشد
  • دارای ضمانت
  • این سرویس روی ایمیل شما فعال میشود

جهت خرید و مشاوره با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

پشتیبانی :

تلگرام  /  واتساپ  ایمیل

تحویل : 1 الی 2 ساعت

پشتیبانی : دارد

ضمانت : 30 روز

کیفیت : پریمیوم

مایکروسافت 365 فمیلی چیست ؟ 

مایکروسافت 365 فمیلی (Microsoft 365 Family) پکیج طراحی شده توسط تیم فنی مایکروسافت برای پوشش نیاز‌های حرفه‌ای یک خوانواده(تعداد کلی 6 کاربر) با قابلیت ذخیره و دسترسی بر بستر فضای ابری (OneDrive) برای مدت یک سال است. ویژگی‌های مایکروسافت 365 فمیلی (Microsoft 365 Family) شامل: دریافت آخرین آپدیت‌ها، مجموعه کامل برنامه‌ها و خدمات Microsoft Office، دسترسی به فایل‌های ذخیره شده در سرویس وان درایو از هر کجا و روی هر دستگاهی و در پایان پوشش رنج وسیعی از سیستم عامل‌های قابل انتخاب می‌شود.

نرم افزارها و سرویس‌ها:

نیازهای کاربران هدف در مایکروسافت 365 فمیلی (Microsoft 365 Family) با بسته کامل برنامه‌های آفیس از جمله برنامه‌های بسیار پرکاربرد ورد(Word)، اکسل (Excel) و پاورپوینت (PowerPoint) که تقریبا در تمامی حوزه های آموزشی، پژوهشی و پروژه محور بر بستر کامپیوتر نقش بسیار موثری بازی می‌کنند، پوشش داده می‌شود. در این میان نرم افزار اوت‌لوک (Outlook) نیاز کاربران را در زمینه مدیریت، ارسال و دریافت ایمیل برآورده می‌سازد و نرم افزارهای سطح کاربری حرفه‌ای مایکروسافت اکسس (Microsoft Access) که با ایجاد دیتابیس قادر به ذخیره و دسترسی سریع به حجم عظیمی از اطلاعات مدیریتی “تا سقف 2GB حجم کلی پایگاه داده” است و مایکروسافت پابلیشر (Microsoft Publisher) که در امر طراحی بروشور، کارت بیزنس، لیبل آدرس و یا تقویم تبلیغاتی کاربرد دارد. نرم افزار وان‌نوت (OneNote) نیز در امور یاداشت برداری، ایجاد یادآور، ذخیره متون و اسناد کاری جای هیچ کم و کاستی باقی نمی‌گذارد. در پایان سرویس وان‌درایو (OneDrive) با اختصاص (6 ترابایت) 1 ترابایت فضای ابری به ازای هر کاربر امکان ذخیره فایل‌ها، اسناد و پروژه‌های مشترک یا ناتمام را با هر نوع فرمتی را برای کاربر فراهم می‌کند. همچنین مایکروسافت 60 دقیقه اعتبار تماس رایگان اسکایپ را به صورت ماهیانه به ازای هر کاربر مایکروسافت 365 فمیلی (Microsoft 365 Family) در نظر گرفته است.